Turkish English German Dutch Swedish Danish French Italian Russian Spanish Portuguese Arabic

28 Ιουλ 2015

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ: To τουρνουά beach volley "Potokaki Cup 2015"!

Πηγή φωτογραφιών: Σελίδα της Ionikos Beach Academy στο Facebook

Μέσα σε μια ατμόσφαιρα διασκέδασης και ευγενούς άμιλλας, και με πολλά νέα φρέσκα πρόσωπα, διεξήχθη το τουρνουά beach volley "Potokaki Cup 2015" από την ακαδημία beach volley "Ionikos Beach Academy",σε συνεργασία με το Beach Bar "Beach Volley Potokaki".

Στα αξιοσημείωτα του τουρνουά η κατάκτηση της πρώτης θέσης στο μικτό από την 13χρονη Ναυσικά Μαραθοκαμπίτου, στην πρώτη της κιόλας συμμετοχή σε τουρνουά.

Το τουρνουά διεξήχθη σε τρεις κατηγορίες: ανδρών, γυναικών και μικτή.

Στην κατηγορία των ανδρών τη πρώτη θέση κατέκτησε η ομάδα των Πολυέζου - Σλάβου κερδίζοντας με 2-0 σετ την ομάδα των Σολωμίδη - Πανούσου.

Στη κατηγορία των γυναικών τη πρώτη θέση κατέκτησε η ομάδα των Κρητικού - Γιοκαρίνη κερδίζοντας με 2-0 σετ την ομάδα των Χατζηνικολάου - Ελίζαμπεθ.

Τέλος στο μικτό, η ομάδα των Πανούσου - Μαραθοκαμπίτου κέρδισαν με 2-0 σετ την ομάδα των Βαραγιάννη - Κρητικού μετά από συναρπαστικό παιχνίδι.

Στους νικητές όλων των κατηγοριών απονεμήθηκαν μετάλλια και κύπελλα αλλά και δόθηκαν δώρα από τους υποστηρικτές του τουρνουά.