AUTOMATIC TRANSLATION OF OUR BLOG INTO YOUR LANGUAGE BY GOOGLE TRANSLATE:

Turkish English German Dutch Swedish Danish French Italian Russian Spanish Portuguese Arabic

27 Αυγ 2014

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ: Κόντρες στην άμμο!

Η μεγάλη συμμετοχή και το υψηλό επίπεδο ανταγωνισμού ήταν τα κυρίαρχα στοιχεία στο τουρνουά beach volley που διεξήχθη το Σαββατοκύριακο 23-24 Αυγούστου στον Κάμπο Μαραθοκάμπου.

Το τουρνουά πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο του Tortuga Beach Bar και διοργανώθηκε από την Ionikos Beach Academy.

Νικητές στο μικτό ήταν οι Θοδωρής Λεβογιάννης και Ιωάννα Αναγνώστου που κέρδισαν τους Δημήτρη Νικολαΐδη και Ζαφειρία Νικολαΐδου με 2-0 σετ.

Την επόμενη μέρα στο τουρνουά των γυναικών η αφιχθείσα από την Καβάλα Γεωργία Χιόνη με συμπαίχτρια την Άννια Βουρλιώτη νίκησαν τις Μαριαλένα Γιοκαρίνη και Ζαφείρια Νικολαΐδη με 2-0 σετ.

Τέλος στους άνδρες, οι Θοδωρής Λεβογιάννης και Παναγιώτης Βινιεράτος έκαναν το repeat και μετά το 1ο Potami beach volley tournament νίκησαν αυτή τη φορά στον τελικό τον Θοδωρή Κανελλόπουλο και τον Γιάννη Σκλάβο με 2-0 σετ και κατέκτησαν το τουρνουά!

Αναμνηστικά μετάλλια και πλούσια δώρα απονεμήθηκαν σε όλους τους νικητές από τους υποστηρικτές του τουρνουά.

Δείτε φωτογραφίες από το τουρνουά στον Κάμπο Μαραθοκάμπου!