AUTOMATIC TRANSLATION OF OUR BLOG INTO YOUR LANGUAGE BY GOOGLE TRANSLATE:

Turkish English German Dutch Swedish Danish French Italian Russian Spanish Portuguese Arabic

10 Ιουν 2014

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ: Το τουρνουά beach volley "Samos Golden Cup 2014"

Μέσα σε ατμόσφαιρα διασκέδασης και ευγενούς άμιλλας διεξήχθη το προπονητικό τουρνουά beach volley με την επωνυμία "Samos Golden Cup 2014", από την νεοσύστατη ακαδημία beach volley "Ionikos Beach Academy" του Ιωνικού Καρλοβάσου, σε συνεργασία με το γυμναστήριο "ΑΚΑΔΗΜΙΑ fitness club" και το Beach Volley Potokaki.

Το τουρνουά διεξήχθη σε τρεις κατηγορίες: ανδρών, γυναικών και μικτό.

Στην κατηγορία των ανδρών την πρώτη θέση κατέκτησε η ομάδα των Κανελλόπουλου Θοδωρή - Κρητικού Παναγιώτη κερδίζοντας 2-0 σετ την ομάδα των Καταχιώτη Γιάννη - Σκλάβου Γιάννη.

Στη κατηγορία των γυναικών την πρώτη θέση κατέκτησε η ομάδα των Κρητικού Ντέπης - Πυργιώτη Δήμητρας κερδίζοντας 2-0 σετ την ομάδα των Γιαννοπούλου Δήμητρας - Μπαλτατζή Χριστίνας.

Τέλος στο μικτό η ομάδα των Kανελλόπουλου Θοδωρή - Πυργιώτη Δήμητρας κέρδισαν 2-1 την ομάδα των Καταχιώτη Γιάννη - Μπαλτατζή Χριστίνας, μετά απο συναρπαστικό παιχνίδι.

Στους νικητές όλων των κατηγοριών απονεμήθηκαν μετάλλια και κύπελλα, ενώ επίσης δόθηκαν πλούσια δώρα από τους υποστηρικτές της διοργάνωσης.