AUTOMATIC TRANSLATION OF OUR BLOG INTO YOUR LANGUAGE BY GOOGLE TRANSLATE:

Turkish English German Dutch Swedish Danish French Italian Russian Spanish Portuguese Arabic

9 Ιουλ 2014

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ: Καρφιά στην άμμο!

Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε το τουρνουά beach volley "Samos Golden Cup II" που διεξήχθη το περασμένο Σαββατοκύριακο στα Βοτσαλάκια Μαραθοκάμπου.

Με τη συμμετοχή και καλή διάθεση όλων των ομάδων, το θέαμα στην αμμουδιά του Tortuga Beach Bar ήταν πλούσιο και οι τελικοί δυνατοί!

Στους άντρες την 1η θέση κατέλαβαν οι Κανελλόπουλος-Νικολαΐδης, επικρατώντας των Λεβογιάνη-Μάρκου.

Στο μικτό το δίδυμο Αντριάννας Δημητροπούλου-Νικόλα Παναγιωτακόπουλου επικράτησε των Δημήτρη Νικολαϊδη-Δήμητρας Πυργιώτου.

Στους νικητές απονεμήθηκαν μετάλλια και κύπελλα, ενώ χορηγοί προσέφεραν και δώρα.

Δείτε χαρακτηριστικές στιγμές από τους αγώνες του διημέρου!

Το επόμενο αγωνιστικό ραντεβού στην άμμο ανανεώθηκε για το "Samos  Golden Cup" που θα λάβει χώρα στις 19 και 20 Ιουλίου στο Beach Volley Potokaki.